עמוד הבית  |  דיקור סיני  |  מקרוביוטיקה  |  צמחי מרפא סיניים  |  על המטפל  |  שאלות ותשובות  |  צרו קשר מקרוביוטיקה, ריפוי בתזונה יפנית
מקרוביוטיקה- ריפוי בתזונה- אופיר שלונסקי

מקרוביוטיקה- ריפוי בתזונה- אופיר שלונסקי מקרוביוטיקה- ריפוי בתזונה

מקרוביוטיקה היא שיטת ריפוי בתזונה אשר צמחה ביפן ועוקבת אחר עקרונות הרפואה הסינית. ייחודה של שיטה זו היא יעילותה הרבה בטיפול במצבים בהם שיטות רבות נכשלו, כגון: מחלות אוטו-אמוניות, סרטן, ובעיות מערכת העיכול והמעיים. 

בשיטה זו משתמשים במוצרי גלם בסיסיים, כגון דגנים מלאים, ירקות מבושלים וקטניות, וכך משקמים את הגוף הפגוע מצריכת יתר של מזונות מתועשים, הזמינים לנו כל כך בחברה המודרנית. יתרונה הגדול של המקרוביוטיקה על פני שיטות הריפוי האחרות הוא בהקניית כלים לריפוי- על ידי שינוי אמיתי בהרגלים המזיקים אשר יצרו את המחלה. 

בשילוב עם "זרזי ריפוי" כגון צמחים סיניים ודיקור, התוצאות הן המהירות והיעילות ביותר מכל שיטות הרפואה- הן הקונבנציונאלית והן האלטרנטיבית. 

מקרוביוטיקה- ריפוי בתזונה- אופיר שלונסקי
מקרוביוטיקה- ריפוי בתזונה- אופיר שלונסקי

מקרוביוטיקה- ריפוי בתזונה- אופיר שלונסקי דגני - דייסת בוקר מלאה- התחליף לארוחת הבוקר הריקה

עוד משחר ההיסטוריה, היוו הדגנים המלאים את בסיס התזונה בתרבויות השונות, וסיפקו את כל צרכי הגוף. במאה האחרונה, יחד עם התפתחות התעשייה, ירדה צריכת הדגנים המלאים וזמינותם. כיום, כמעט ולא ניתן למצוא מסעדה אשר מוכרת אוכל המבוסס על דגנים מלאים. הזמן והקצב בו נע העולם מחייב אותנו לבחור- האם אנו רוצים להמשיך לחיות ממזון מהיר וריק, או להקריב את זמננו היקר לטובת שעות מטבח רבות. 

המצב נהיה עוד יותר קיצוני בשעות הבוקר, כאשר אנו מוצאים את עצמנו ממהרים לעיסוקים השונים: להכין את הילדים לבית הספר, לרוץ לעבודה. למי יש זמן לארוחת בוקר טובה ובריאה? גם מחנויות הטבע לא הגיעה הישועה, ששם מוכרים לנו ארוחות בוקר מהירות הכנה אך ריקות מהזנה- החיטה המלאה והקוואקר הפכו לשם נרדף לבריאות בעידן החדש, אך רוב האנשים פשוט לא יודעים, שהחיטה היא דגן מצוין למצבי חסר תזונתי ורצון להעלות במשקל... גם שיבולת השועל הידועה, אשר כל מטפל ממליץ עליה בפה מלא, עשויה מדגן מעובד, אשר במקור נראה כמו גרגר אורז בצבע חום, ודורש זמן בישול ארוך.

פה בדיוק נכנסת דייסת , ועל צרכים אלה היא נועדה לענות: זמני בישול והכנה מהירים (כ-5 דקות בלבד), עשויה מדגנים מלאים היוצרים תחושת שובע לאורך זמן, שומרים על חדות וריכוז ומורידים תשוקות ותאוות למזונות לא בריאים.

מקרוביוטיקה- ריפוי בתזונה- אופיר שלונסקי
מקרוביוטיקה- ריפוי בתזונה- אופיר שלונסקי  |  רח' מוזיר 5, תל-אביב   |  טל. 03-6206183  |  איך מגיעים?


DESIGN & CONECPT BY THREE BEARS